Najvýhodnejšie havarijné poistenie vozidiel – ako na to?

Máte uzatvorené PZP a zvažujete lepšie a kvalitnejšie pripoistenie vášho vozidla vo forme CASCO poistenia? Uvažujete správne! PZP totiž kryje škodu spôsobenú iným vodičom, čo však robiť v prípadoch, kedy vinník nie je známy alebo škodu spôsobila živelná udalosť? Poradíme vám, ako rýchlo, ľahko a jednoducho uzatvoriť havarijné poistenie a ešte pri tom aj ušetriť!

Havarijné poistenie online – postup:

  • 1. krok: Vyplňte do kalkulačky údaje potrebné na zistenie sadzieb poistného
  • 2. krok: Na základe zobrazených ponúk si vyberte najvýhodnejšiu a prejdite na „Poistite sa v...“
  • 3. krok: Zadajte doplňujúce údaje a „Uzatvorte poistenie“.
  • 4. krok: Email s potvrdenou žiadosťou o havarijné poistenie Vám príde na Vašu emailovú adresu. V prípade vyžiadania Vám môže byť zaslaná aj zmluva a potrebné dokumenty v pdf formáte, ako príloha tohto mailu. Pre prípad nejakých nejasností či potreby Vás budeme kontaktovať.
  • 5. krok: Originálna zmluva na havarijné poistenie Vám bude doručená na Vašu korešpondenčnú adresu do 24 hodín, prípade najneskôr do 48 hodín od jej dojednania.
  • 6. krok: Podpísanú poistnú zmluvu, jej kópiu, ako aj všetky uvedené dokumenty následne zašlete späť na adresu spoločnosti Netfinancie a uhradíte poistné.

Vyskúšajte našu porovnávaciu kalkulačku!

Havarijné poistenie máte uzatvorené – rýchlo, pohodlne a ešte aj výhodne!

V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, môžete nás kontaktovať písomne, telefonicky alebo osobne. Svojim klientom sme vždy nablízku!